OENORM EN 300286-6 V 1.3.3-2000
Статус: Заменен Дата введения в действие:
| Обозначение | OENORM EN 300286-6 V 1.3.3-2000 |
|---|---|
| Заглавие на английском языке | Integrated Services Digital Network (ISDN) - User-to-User Signalling (UUS) supplementary service - Digital Subscriber Signalling System No. one (DSS1) protocol - Part 6: Abstract Test Suite (ATS) and partial Protocol Implementation eXtra Information for Testing (PIXIT) proforma specification for the network |
| МКС | 33.080 |
| Вид стандарта | ST |
| Обозначение заменяемого(ых) | OENORM EN 300286-6 V 1.3.2(1999.09.01)*OENORM EN 300286-6 V 1.2.4 (1999.03.01) |
| Обозначение заменяющего | OENORM EN 300286-6 V 1.4.1(2003.04.01) |
| Язык оригинала | немецкий |
| Количество страниц оригинала | 43 |
| Статус | Заменен |